pondělí 22. května 2017

Nejlepší zážitky ze školy v přírodě

Ve škole v přírodě se mi líbilo okolí kolem chaty. Vlastně se mi líbilo všechno a chtěl bych tam jet znovu. Čestmír

Nejvíc se mi líbil výlet na Soláň. Nahoru nás vyvezl autobus na kterém urazil pan řidič zrcátko. Dolů jsme šli pěšky a to byla zábava. Ve Velkých Karlovicích jsme si pak mohli i něco koupit. Nevím, jak to říct, prostě se mi to moc líbilo.    
Irča

V pondělí a ve středu jsme v lese stavěli domečky pro zvířátka. Moc se mi to líbilo, tvořila jsem s Terkou. V domečku jsme měli obývák, pokojíček, ložnici, kuchyň a bazén. Super byl i samotný pobyt v přírodě.
Lucka

Líbila se mi diskotéka. Baily mě také hry. I když to trvalo jen hodinu, byla jsem ráda, že diskotéka vůbec byla. Někteří kluci se asi pýřili před holkami, ale jiní šli tančit s námi.
Aďa V.

V muzeu se mi líbila ta lavice, která se mohla používat i jako postel, také obrazy v podkroví a celá škola v přírodě.
Verča

Líbilo se mi, jak jsme hráli vybíjenou. Bylo to dobré, protože mě vybili až na konec. Horší bylo to, že míč padal často do vody.
David

Bylo to ve čtvrtek a to turnaj ve vybíjené. Byl to můj nejlepší zážitek. Sice jsme přišli o kapitána, ale co se dá dělat. I přesto jsme získali druhé místo.
Nikola

Nejvíce se mi líbila stezka odvahy. Šla jsem ve dvojici s Lindou. Nejvíce mě vylekala naše paní učitelka. Byla mi strašná zima, ale i tak byla stezka odvahy super.
Eliška

V lese jsme hráli hledání kamínků. Byla to super hra.
Gabka

Nejvíc se mi líbil odpolední klid. Někdy jsme spali, jindy si povídali nebo si hráli.
Patrik

Nejvíce se mi líbilo stavění domečků pro broučky, bylo to kreativní a já kreativitu miluji. Našli jsme dokonce tři obyvatele. Také mě to bavilo proto, že to bylo i o spolupráci. Byla to prostě legrace.
Julča

Žádné komentáře:

Okomentovat